szyjemy-po-godzinach.pl
http://szyjemy-po-godzinach.pl/

Jeśli interesuje Cię szycie torebek, odzieży, zabawek itp…
http://szyjemy-po-godzinach.pl/viewtopic.php?f=116&t=6982
Strona 1 z 1

Autor:  Malaga [ 16 mar 2011, o 15:03 ]
Tytuł:  Jeśli interesuje Cię szycie torebek, odzieży, zabawek itp…

… nie znajdziesz do nauki lepszego miejsca w sieci niż forum „Szyjemy po godzinach” :)

To miejsce aż kipi od wiadomości. Nauczysz się jak wykonać konstrukcję i kroić, jak wszyć podszewkę, mocować zapięcia magnetyczne, jak wszywać zamki, haftować, robić aplikacje, szyć patchworki i pikować. Dowiesz się jaką wybrać maszynę, gdzie najlepiej ją kupić, jakich stopek, igieł i nici używać. Poznasz internetowe sklepy, w których sprzedają bajecznie kolorowe tkaniny. Będziesz wiedzieć, gdzie najlepiej sprzedawać tworzone przez siebie rzeczy i jakich błędów unikać. Przyswoisz też wiele, wiele innych niezbędnych wiadomości.

Najważniejsze jest jednak to, że poznasz przesympatyczne dziewczyny, które odpowiedzą na każde Twoje pytanie, nawet to, które wydaje Ci się bezsensowne. Będziesz też mogła poplotkować, pogadać o swoich pasjach, o kuchni, o sprawach domowych i o wszystkim, o czym tylko chcesz. Żeby jednak nie było zbyt kolorowo, musisz spełnić kilka warunków – przede wszyskim przedstawić się w odpowiednim wątku, żebyśmy wszyscy wiedzieli jak sympatyczną jesteś osobą, pochwalić się tym, co tworzysz, żebyśmy mogli docenić Twoje dokonania i okazać odrobinę dobrej woli czytając Regulamin Forum http://www.szyjemy-po-godzinach.pl/viewforum.php?f=117, żeby wiedzieć jak korzystać z jego ogromnych zasobów :)

Uwaga! Osoby, które dopiero zaczynają szyć i z oczywistych względów nie mogą jeszcze niczym się pochwalić też będą bardzo mile widziane :)

Serdecznie zapraszamy do rejestracji! Będzie nam bardzo miło powitać nową Forumkę :)

W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z Administracją Forum
Nasz e-mail: szyjemy.po.godzinach@gmail.com

Pozdrawiamy ciepło :)
Forumki Forum "Szyjemy Po Godzinach"

:sewing4: :quilting:

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/